Bubblare 89 Print And Play

28:05
 
שתפו
 

Manage episode 281018399 series 2480574
על ידי Mindy Bräd & Rollspels Pod, Mindy Bräd, and Rollspels Pod התגלה על ידי Player FM והקהילה שלנו - זכויות היוצרים שמורות למפרסם, לא ל-Player FM, והשמע מוזרם ישירות מהשרתים שלכם. הירשמו כדי לעקוב אחר עדכונים ב-Player FM, או הדביקו את כתובת העדכונים באפליקציות פודקאסט אחרות.

I den här bubblaren så pratar pappa Micke och farbror Tomas om Print And Plays.

Spel som nämns: Sprawlopolis, Tussie Mussie, Wingspan, Technical Support Simulator, Roll Estate, Twillight Imperium, Magic Realm, 4XL, Wingspan, That´s Pretty Clever, Yhatzy,

Länk Sprawlopolis https://www.pnparcade.com/products/spawlopolis?fbclid=IwAR0OZ2UEk9hp2zBZaV0uckEXAsEacBAQwelAL6lc9tCbUJyOjlziYRy1YWc Tussie Mussie https://www.pnparcade.com/products/tussie-mussie?fbclid=IwAR34WSy5PMyxuvTiXWLcoBAJ6YmeAQ77tA_DbFZW_2tv3KYvqjfKWhyY-ks Roll Estate https://www.pnparcade.com/products/roll-estate?fbclid=IwAR1PnWn4PorXvJFJUQRuVJC9y_JP4T5Weh3yxGlRSPkorGVcYy4chVd0l7U Technical Support Simulator 2016 https://www.drivethrurpg.com/product/292056/Technical-Support-Simulator-2016 Bgg 2020 9 Card Game Print And Play Design Contest https://boardgamegeek.com/thread/2339779/2020-9-card-game-print-and-play-design-contest?fbclid=IwAR0SyNoFKtIJXSFxOkHC3XpPvnj21RmTfHB1GTa17X5aVE36WUbqyAN8-Io Bgg 4th Roll & Write Game Desing Contest https://boardgamegeek.com/thread/2418009/4th-roll-write-game-design-contest?fbclid=IwAR0e60OFmek7Wr5Bnw_9fphO99MyrtIt7D0wMKxyDhnCtDfGwPbeV-6SH2Y Bgg 2019 Solitaier Print And Play Contest https://boardgamegeek.com/thread/2230787/2019-solitaire-print-and-play-contest?fbclid=IwAR2HvI0t8Kf_6UhRR4hREDm3dB6umo_PFdkm1XJjJum5-avTqiT-XXqoluM Game Prototyper intervjun https://mindy.nu/2020/08/03/bubblare-68-intervju-med-game-prototyper/ Våra länkar Hemsida https://mindy.nu/ Facebook https://www.facebook.com/Mindypodd.nu/ Twitter https://twitter.com/MindyPodd Youtube https://www.youtube.com/channel/UCmOr6MyeugbWX_VnckgGkDQ?view_as=subscriber Instagram https://www.instagram.com/mindypodd/?hl=sv Vår Patreon https://www.patreon.com/user?u=2776677 Tomas Länkar Facebook https://www.facebook.com/groups/205615756115993/ Youtube https://www.youtube.com/channel/UCFyJceQ4JsiUhkS04K29Crg Instagram https://www.instagram.com/conradargo/?hl=sv Twitter https://twitter.com/ConraDargo Mattis Länk Instagram https://www.instagram.com/bradspelochsant/ Hemsida https://boardgamesandsuch.com/ Mickes Mail Micke@mindy.nu Tomas Mail conradargo@gmail.com

196 פרקים